EN

ÜNİTE

İki Blok, Yatay Ünite, Peyzaj Alanı

İnşaat alanı 47.000 m2 üzerinde, Kuzev ve Güney iki blok ve aralarındaki yatay ünitede bulunan 1.000 m2 kapalı sosyal tesis, 1.000 m2 açık havuz ve güneşlenme terasından oluşan Selenium Retro içerisinde, caddeye bakan alanlarda ticari alanlar yer alacaktır. 

 

 

Konut ve Ofis kullanımının 'Selenium Yaşam Kalitesi' ile harmanlandığı projede, Blok katlarında ve bağımsız bölümlerde yer alan cumbalar ve açık balkonlar sayesinde, dört mevsim kullanım ihtiyaçları, konfor ve verimlilik sağlanması gözetilmiştir. 

SELENIUM RETRO

Rezidans & Retrofis’i kapsayan son projemiz Selenium Retro ile ; güncellenen ihtiyaçlara en uygun çözümleri sizlerin seçimine sunuyoruz.

Selenium Retro, benzersiz tasarımı, sorunsuz ofis, konut çeşitliliği ve merkezi konumuyla Aşçıoğlu güvencesi ile planlanmış, karma kullanımlı, canlı & heyecan verici bir yaşam alanı projesidir.

RETROFİS KALİTESİ

Retrofis geniş alan, brüt 6 m olan tavan yüksekliği, Shell & Core olarak teslim edilecek olmasıyla, kurumsal tercihler için kullanım rahatlığı sağlıyor. İhtiyaç duyulan olanakları en küçükten en büyüğe tüm ofislere sunuluyor.

Devamı için tıklayın