EN
REZİDANS / ÇEVRE

YENİ ATAKÖY’ÜN EN AVANTAJLI NOKTASINDASINIZ

İstanbul’un merkez bölgelerinden Ataköy’de ticaret, hizmet sektörünün en yoğun olduğu bölgede, sessiz ve konforlu olanakları ile şehir yaşamını yeniden tanımlıyoruz.

Marina ve hava alanına olan kısa mesafesi, toplu taşıma kanallarına bağlantı ve yakınlık avantajı hayatınızdaki verimliliğinizi artırdığı gibi pratikliği ile iş hayatınıza keyif katacak.
 

ÇEVRE

Selenium Retro’da, her konutun kendine ait balkonunun bulunduğu, panaromik manzaranın yanı sıra, şehrin kalbinde yeşillikler için de yaşamanın ayrıcalığını sunuyor.

Şehrin merkezindenefes alabileceğiniz yemyeşil bir alanda dinginliği ve huzuru koruyan bir yaşama kavuşabilirsiniz. Ataköy’ün merkezinde denizin ve yeşilliklerin ortasında huzurla çevrelenen tasarımıyla ‘Selenium Retro’ Leed Sertifikalı, çevre duyarlılığının en büyük göstergelerinden biri olacak.

SELENIUM RETRO

Rezidans & Retrofis’i kapsayan son projemiz Selenium Retro ile ; güncellenen ihtiyaçlara en uygun çözümleri sizlerin seçimine sunuyoruz.

Selenium Retro, benzersiz tasarımı, sorunsuz ofis, konut çeşitliliği ve merkezi konumuyla Aşçıoğlu güvencesi ile planlanmış, karma kullanımlı, canlı & heyecan verici bir yaşam alanı projesidir.

RETROFİS KALİTESİ

Retrofis geniş alan, brüt 6 m olan tavan yüksekliği, Shell & Core olarak teslim edilecek olmasıyla, kurumsal tercihler için kullanım rahatlığı sağlıyor. İhtiyaç duyulan olanakları en küçükten en büyüğe tüm ofislere sunuluyor.

Devamı için tıklayın