EN

MİMARİ

"Selenium Retro aynı yapıda konut alanları ile ofis yaşamını birleştiren benzersiz bir tasarımı sunuyor."

Selenium yaşamın Retro değerlerde harmanlanması ve yeniden hayata geçirilmesi amacıyla geliştirilen yaşam dolu bu projede, eski kıymetlerin ve yükselen yeni standartların en uyumlu sentezini sunuyoruz. 

 

Objektif bir bakış açısında; Retro'yu Selenium ile tanımlıyoruz. 

 

Kat planları, konut birim türleri çeşitliliğini sağlamak için maksimum esneklik sunuyor. Cephenin bir dizi farklı materyel kullanımı, seçkin zevklerin kolaylıkla fark edebileceği elitist bir duruş sergiliyor. 

 

Dış görünümü, iç planları ve genel proje kapsamıyla Ataköy'de yaşam standartlarına ikinci bir katman ekleyen Selenium Retro'da, tüm konutlar açık alan, bahçe ve/veya deniz manzaralı. 

 

Norm Mimarlık tarafından tasarlanan Selenium Retro'da, gün ışığının maksimum kullanıldığı güzel manzaralı geniş ticari, oturma ve yemek alanları yer alacak. 

 

"Norm Mimarlık İnşaat ve Dekorasyon Limited Şirketi, kapsamlı tasarım, mimarlık ve danışmanlık hizmetleri vermek amacı ile 1990 yılında İstanbul'da faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan bu yana ticari müesseseler, belediyeler, finansal kurumlar, müteahhit firmalar, sanayi yatırımcıları gibi resmi ve özel kurumlar için çok sayıda yapının tasarım, projelendirme, uygulama, kalite kontrol, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetlerini fizibilite çalışmalarından nokta detayları ve işletme konseptine kadar tamamlamış ve mimarlık alanında ödüller kazanmıştır."

 

SELENIUM RETRO

Rezidans & Retrofis’i kapsayan son projemiz Selenium Retro ile ; güncellenen ihtiyaçlara en uygun çözümleri sizlerin seçimine sunuyoruz.

Selenium Retro, benzersiz tasarımı, sorunsuz ofis, konut çeşitliliği ve merkezi konumuyla Aşçıoğlu güvencesi ile planlanmış, karma kullanımlı, canlı & heyecan verici bir yaşam alanı projesidir.

RETROFİS KALİTESİ

Retrofis, ihtiyaca göre bahçeli yatay ofis seçenekleri ile istenilen metrekarede ofise sahip olmayı sağlıyor. Ortak kullanım alanı sistemine dayanan Retrofis, ofis sahiplerini ihtiyaçları kadar alan/kira avantajı sağlıyor. İhtiyaç duyulan olanaklar, en küçükten en büyüğe tüm ofislere sunuluyor. 

Devamı için tıklayın