EN
KURUMSAL / SELENIUM

SELENIUM RESIDENCE

Projesi Mimar Doğan Tekeli’ye ait Türkiye’nin ilk akıllı binalarından olan Selenium Rezidans 20.000 m2 alanda, 100 m yükseklikte, 27 kattan oluşmaktadır.

SELENIUM COUNTRY

Selenium Country projesi İstanbul’un Göktürk bölgesinde 2006 yılında tamamlandı. 22.000 m2’lik bir alanda 78 daire ile geniş bahçe alanları nefes alabilmeniz için mükemmel bir ambians sağlıyor.

Doğa ile bütünleşen yapısı ile yaşamak için herkezin isteyeceği keyif ve huzuru içinde barındırıyor.

SELENIUM CITY

Etiler bölgesinde yer alan Selenium City’nin inşaasına 2007 yılında başlanıp, 2009 yılında tamamlanmıştır. 10.000 m2 alan üzerinde inşa edilen Selenium City’de 6 blokta 72 daire bulunmaktadır.

Mimar Can Çinici blokların dış cephesini ahşap kaplama ve cam olarak tasarlayıp, sosyal tesisleri olan güvenli bir site olarak projelendirmiştir.

SELENIUM PANORAMA

İstanbul’un en merkezi semtlerinden Gayrettepe’de yer alan Selenium Panorama’nın inşaasına 2007 yılında başlanıp, 2009 yılında tamamlanmıştır.

Mimar Ömer Çamoğlu tarafından tasarlanmıştır. 25 katlı (100 mt) rezidans bloğunda panoramik İstanbul manzarasına sahip bahçeli balkonlar bulunmaktadır.

SELENIUM PLAZA

İstanbul’un önemli merkezlerinden biri olan Beşiktaş'ta yer alan Selenium Plaza, 22 katlı, 18.000 m2’lik alana sahiptir. Birçok önemli kurumsal firmayı bünyesinde barındıran plaza, kentin yaşam enerji ve dinamizmini bünyesinde barındırıyor.

SELENIUM ATAKÖY

İstanbul’un merkez bölgelerinden Ataköy’de ticaret, hizmet sektörünün en yoğun olduğu bölgede, sessiz ve konforlu olanakları ile şehir yaşamını yeniden tanımlıyoruz.

Marina ve hava alanına olan kısa mesafesi, toplu taşıma kanallarına bağlantı ve yakınlık avantajı hayatınızdaki verimliliğinizi artırdığı gibi pratikliği ile iş hayatınıza keyif katacak.

SELENIUM TWINS

İstanbul Fulya’da, 42.000 m2 arsa üzerinde inşa edilmiş olan Selenium Twins; 165 m, 35 katlı, 248 daireli 2 Blok rezidans, 20 katlı iş merkezi,16.000 m2 Süpermarket, 7200 m2 Food Court, 14 katlı hastane ve kültür merkezi olmak üzere toplamda 180.000 m2 inşaat alanından oluşmuştur.

SELENIUM RETRO

Rezidans & Retrofis’i kapsayan son projemiz Selenium Retro ile ; güncellenen ihtiyaçlara en uygun çözümleri sizlerin seçimine sunuyoruz.

Selenium Retro, benzersiz tasarımı, sorunsuz ofis, konut çeşitliliği ve merkezi konumuyla Aşçıoğlu güvencesi ile planlanmış, karma kullanımlı, canlı & heyecan verici bir yaşam alanı projesidir.

RETROFİS KALİTESİ

Retrofis, ihtiyaca göre bahçeli yatay ofis seçenekleri ile istenilen metrekarede ofise sahip olmayı sağlıyor. Ortak kullanım alanı sistemine dayanan Retrofis, ofis sahiplerini ihtiyaçları kadar alan/kira avantajı sağlıyor. İhtiyaç duyulan olanaklar, en küçükten en büyüğe tüm ofislere sunuluyor.

Devamı için tıklayın