EN

Gizlilik İlkeleri & Kullanım KoşullarıSelenium Retro’nun web formunu dolduran müşteri tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla üyeye iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır.

Müşteri, Selenium Retro’nun web sitesinden bilgi formu doldururken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder.

Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Selenium Retro’nun sp@ascioglu.com adresine iletebilir.

SELENIUM RETRO

Rezidans & Retrofis’i kapsayan son projemiz Selenium Retro ile ; güncellenen ihtiyaçlara en uygun çözümleri sizlerin seçimine sunuyoruz.

Selenium Retro, benzersiz tasarımı, sorunsuz ofis, konut çeşitliliği ve merkezi konumuyla Aşçıoğlu güvencesi ile planlanmış, karma kullanımlı, canlı & heyecan verici bir yaşam alanı projesidir.

Sağlıklı 'Selenium' Yaşam

Ortak kullanım alanları, 1.000 m2 kapalı sosyal tesis, 1.000 m2 açık havuz ve güneşlenme terasından oluşuyor. Selenium Kalitesi’nin her ayrıntısına dokunduğu sosyal alanları, bahçe & açık peyzaj alanları, SPA, Yüzme Havuzu ve lobi alanları ile Selenium Retro’da parlayan yaşam hareketinde yerinizi alın.

Devamı için tıklayın